Albimo Alanyaspor, Giresunspor maçına hazır

Albimo Alanyaspor, Giresunspor maçına hazır
Albimo Alanyaspor, Giresunspor maçına hazır
- Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktörü Savut: - "Önümüzde tek maç var ve bu da Giresunspor maçı. Maça bu duygu ve düşüncelerle hazırlandık. Maçın ardından sonrayı düşünürüz"

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ter idmanı yaptı. Antrenmana Denizlispor maçında sakatlanan Özgür katılmadı.

Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktör Taner Savut, ligde kendilerine kısa, orta ve uzun vade hedefler koyduklarını söyledi.

Kısa vadede önlerindeki  maç hangisi ise onu kazanmayı hedeflediklerini vurgulayan Savut, "Biz 8 maçta 7 galibiyet serisi yakalayınca sıralama değişti. Takıma heyecan ve şevk geldi. Hedefler daha ciddi bir şekilde konuşulmaya başlandı ama hiçbir şey bitmeden olmuş şekilde değerlendirip hareket etmiyoruz" dedi.

Şu anda sadece Giresunspor maçına odaklandıklarını dile getiren Savut, kendilerini bekleyen en zor karşılaşmanın önlerindeki maç olduğunu ifade etti. 

Giresunspor maçını kazanmaları gereken bir maç olarak gördüklerini belirten Savut, "Önümüzde tek maç var ve bu da Giresunspor maçı. Maça bu duygu ve düşüncelerle hazırlandık. Maçın ardından sonrayı düşünürüz" diye konuştu.

Öte yandan kulüpten yapılan açıklamada, yarın saat 14.00'de Oba Stadı'nda oynanacak Giresunspor maçının kadın ve çocuklara ücretsiz olacağı bildirildi.

"Haydi Bayanlar Maça Projesi" kapsamındaki uygulamada Passolig kartı olan kadın ve çocuklara maç biletleri kulüp tarafından hediye edilecek.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  spor

  ,

  Hediye

  ,

  Kadın

  ,

  Galibiyet

  ,

  Lig

  ,

  maç

  ,

  Kulüp