Albimo Alanyaspor, ligdeki konumundan memnun

Albimo Alanyaspor, ligdeki konumundan memnun
Albimo Alanyaspor, ligdeki konumundan memnun
- Albimo Alanyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Zamanoğlu: - "Ligin ikinci yarısındaki performansımızla play-off yarışında avantajlı konuma geldik. Şu ana kadarki performansımız iyi ancak önümüzde çok kritik maçlar var"

ANTALYA (AA) - Albimo Alanyaspor Basın Sözcüsü Kemal Zamanoğlu, "Ligin ikinci yarısındaki performansımızla play-off yarışında avantajlı konuma geldik. Şu ana kadarki performansımız iyi ancak önümüzde çok kritik maçlar var" dedi. 

Zamanoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, ligde kalan 9 haftada başarılı bir grafik çizmek istediklerini belirtti. 

Ligin son 10 haftasında 24 puan toplayarak iyi bir ivme yakaladıklarını vurgulayan Zamanoğlu, şöyle devam etti:

"Ligin ikinci yarısındaki performansımızla play-off yarışında avantajlı konuma geldik. Şu ana kadarki performansımız iyi ancak önümüzde çok kritik maçlar var. Osmanlıspor galibiyetiyle yeniden moral bulan takımımızın gelecek hafta Boluspor ile deplasmanda oynanacak maçtan da 3 puanla döneceğine inanıyoruz."

Zamanoğlu, milli maç arasından dolayı takımın 3 gün izin yaptığını, ardından Boluspor maçı hazırlıklarının başladığını kaydetti.

A2 Milli Takımı kampındaki Emre Akbaba ve Togo Milli Takımı kampındaki Ayite'nin çalışmalarda yer alamadığını ifade eden Zamanoğlu, Koray, Kerem, Özgür ve Gökalp'in sakatlığının sürdüğünü, Osmanlıspor maçında kart cezalısı durumuna düşen Türker Toptaş'ın da Boluspor maçında takımdaki yerini alamayacağını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  maç

  ,

  Osmanlıspor