Albimo Alanyaspor'da, Antalyaspor maçı hazırlıkları

Albimo Alanyaspor'da, Antalyaspor maçı hazırlıkları
Albimo Alanyaspor'da, Antalyaspor maçı hazırlıkları
- Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Çavuşoğlu: "Bu bir Antalya derbisidir. Derbi yeşil sahada başlar ve yeşil sahada biter"

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig'de Albimo Alanyaspor, Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde, teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde yapılan antrenmana Koray ve Emre katılmadı. Kerem uzun bir aradan sonra takımla birlikte çalıştı. 

Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Adanaspor yenilgisiyle hedeflerinden sapmadıklarını söyledi.

Adana'ya galibiyet için gittiklerini ancak bunu başaramadıklarını belirten Başkan Çavuşoğlu, "Farklı Adanaspor yenilgisi bizi şaşırttı ve hepimiz hayal kırıklığına uğradık. Ancak her takım yenilebilir. Adanaspor'a yenildik diye hedefimizden vazgeçmiş değiliz. Mücadelemiz lig sonuna kadar devam edecek" dedi. 

Ligde Antalyaspor ile karşılaşacaklarını hatırlatan Çavuşoğlu, şunları kaydetti:

"Olumsuz bir hava yaratmaya çalışanlar var ancak biz Antalya'daki maçta olduğu gibi bu maçın da dostane bir havada geçmesi için gerekeni yapacağız. Antalyaspor bize ne yaptıysa, biz de aynısını burada yapacağız. Bilet fiyatları ve tribünle alakalı düzenlemeleri yapıyoruz. İki takımın taraftarlarının maçı aynı tribünden izlemesi için tel örgüleri kaldıracağız. Ortalığı karıştırmak isteyenler olabilir ancak biz oyuna gelmeyiz. Bu bir Antalya derbisidir. Derbi yeşil sahada başlar ve yeşil sahada biter."