Albimo Alanyaspor'da devre arası kampı başladı

Albimo Alanyaspor'da devre arası kampı başladı
Albimo Alanyaspor'da devre arası kampı başladı
ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig'in ilk yarısını 21 puanla 9. sırada tamamlayan Albimo Alanyaspor, ikinci yarı hazırlıklarına başladı.Cengiz Aydoğan Spor...

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig'in ilk yarısını 21 puanla 9. sırada tamamlayan Albimo Alanyaspor, ikinci yarı hazırlıklarına başladı.

Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde bir araya gelen turuncu-yeşilli futbolcular, teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde yapılan antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından salonda kuvvet çalışması gerçekleştirdi.

Salon çalışmasının ardından yeniden antrenman sahasına dönen futbolcular, istasyon ve dayanıklılık çalışması yaptı.

Antrenmana sakatlığı devam eden Kerem katılmadı. Tesislerdeki çalışmasını tamamlayan turuncu-yeşilli ekip, daha sonra bir haftalık kamp için Türkler Mahallesi'ndeki Alaiye Otel'e hareket etti.

Albimo Alanyaspor, devre arası kamp kapsamında 15 Ocak Perşembe günü saat 19.00'da Fenerbahçe ile Oba Stadı'nda hazırlık maçı yapacak.

Lig arası ve kamp dönemini gazetecilere değerlendiren Albimo Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, ikinci yarı hazırlıklarını kamp programı ile sürdürdüklerini söyledi.

Bu süreçte Slavko Peroviç'i transfer ettiklerini bildiren Savut, "Peroviç'i Türk futbol kamuoyu yakından tanıyor. Geçen yıl ligde çok iyi performans gösterdi. Peroviç'in katılması ihtiyacımız bulunan bölgeye ciddi bir takviye sağlamış oldu" dedi.

Alaiye Otel'de bir haftalık kamp yapacaklarını anlatan Savut, "Lige en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız. Bu sırada transfer çalışmalarımız da devam edecek. Eksik yerlerimizle ilgili çalışmalarımız transfer dönemi boyunca da sürecek" diye konuştu.