Albimo Alanyaspor'un sezon hazırlıkları

Albimo Alanyaspor'un sezon hazırlıkları
Albimo Alanyaspor'un sezon hazırlıkları
- Turuncu-yeşilliler, Afyonkarahisar'daki ilk kampını tamamladı

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyonkarahisar'da yaptığı kamp çalışmalarının ilkini tamamladı.

Albimo Alanyaspor Kulübü'nden yapılan açılamaya göre, Afyonkarahisar'da yapılan 10 günlük kamp çalışmalarının son antrenmanı teknik direktör Erhan Altın  gözetiminde gerçekleştirildi.

Teknik heyet ve futbolcular, antrenmanın ardından Ramazan Bayramı izni için kamp yapılan otelden ayrıldı. İkinci etap kamp çalışmalarını da Afyonkarahisar'da gerçekleştirecek turuncu-yeşilliler, 20 Temmuz Pazartesi günü kentte yeniden bir araya gelecek. 

Teknik direktör Erhan Altın iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Takıma yeni dahil olan oyuncularla eskilerin kaynaşması, kuvvet, kondisyon, koordinasyon ve  oyun taktiği anlamında mesafe kat ettik. İkinci etap kampta daha çok taktik çalışmalar ve hazırlık maçları yapacağız. Oyun anlayışımızı tam anlamıyla sahaya yansıtmak için çalışacağız. Eksiklerimizi gidererek Alanya'ya döneceğiz" ifadelerini kullandı.