ALDODER'den koordinatör Güney'e ziyaret

ALDODER'den koordinatör Güney'e ziyaret
ALDODER'den koordinatör Güney'e ziyaret
- ALDODER Başkanı Aladağ: - "İlçemizdeki en küçük sıkıntı Avrupa ülkelerinde abartılarak anlatılıyor. Bunun önüne geçmek için hep birlikte çalışarak olumsuzlukları gidermeliyiz"

ANTALYA (AA) - Alanya Güney ve Doğu Anadolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ALDODER) Başkanı Seyithan Aladağ, "İlçemizdeki en küçük sıkıntı Avrupa ülkelerinde abartılarak anlatılıyor. Bunun önüne geçmek için hep birlikte çalışarak olumsuzlukları gidermeliyiz" dedi.

 Aladağ, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleriyle Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'i makamında ziyaret etti. 

Aladağ, Güney'i büyükşehrin ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Seçim süreci olmasına rağmen Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki çalışmalarının aksamadığını dile getiren Aladağ, "Koordinatörümüz Güney, ilçede hizmeti başarılı bir şekilde yürütüyor. Biz de dernek olarak her zaman yanlarındayız" diye konuştu. 

Türkiye turizminin her zaman hassas bir çizgi üzerinde bulunduğunu vurgulayan Aladağ, turizm sezonunun başlaması dolayısıyla herkesi çok daha fazla duyarlı olmaya davet etti.

Aladağ, "İlçemizdeki en küçük sıkıntı Avrupa ülkelerinde abartılarak anlatılıyor. Bunun önüne geçmek için hep birlikte çalışarak olumsuzlukları gidermeliyiz. İlçemize ve turizme zarar verecek olaylardan kaçınmalıyız" diye konuştu.

Güney ise yeni yönetimi tebrik ederek, el birliğiyle Alanya'ya hizmet etmek istediklerini söyledi.

Alanya'nın göç alan bir kent olduğunu dile getiren Güney, "İlçedeki alt ve üstyapı çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geldiğince yapıyoruz. Her vatandaşımız bizler için çok önemli. Kültürlerin kaynaştığı ilçede vereceğiniz destekler Alanya'ya pozitif olarak dönecektir" diye konuştu.