Alman öğrenciler, Akdeniz Üniversitesini gezdi

Alman öğrenciler, Akdeniz Üniversitesini gezdi
Alman öğrenciler, Akdeniz Üniversitesini gezdi
ANTALYA (AA) - Almanya'nın Landshut Uygulamalı Bilimler Üniversitesinden bir grup öğrenci, Akdeniz Üniversitesini ziyaret etti. Landshut Uygulamalı...

ANTALYA (AA) - Almanya 'nın Landshut Uygulamalı Bilimler Üniversitesinden bir grup öğrenci , Akdeniz Üniversitesini ziyaret etti. 

Landshut Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alexander Kumpf ve öğretim üyesi Prof. Dr. Marcus Fischer başkanlığındaki 19 kişilik öğrenci grubu, Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinasyonunda yerleşkeyi gezdi. 

Akdeniz Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Burhan Özkan, yaptığı açıklamada, Landshut Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile iki yıl önce imzaladıkları ikili işbirliği ve Erasmus anlaşmaları kapsamında yakın ilişkiler içinde olduklarını bildirdi.

Özkan, öğrencilerin, Landshut Uygulamalı Bilimler Üniversitesi "Uluslararası İşletme" lisans programı için gelecekte başlatılması amaçlanan çift diploma lisans programı ile Akdeniz Üniversitesinde eğitim almalarını istediklerini belirtti.