ANET AŞ Başkanı Dinçmen, görevinden ayrıldı

ANET AŞ Başkanı Dinçmen, görevinden ayrıldı
ANET AŞ Başkanı Dinçmen, görevinden ayrıldı
- Dinçmen: - "Yapmakta olduğum görevimden şahsi işlerimin yoğunluğu nedeniyle başkanım ile de konuşarak 30 Haziran'dan itibaren ayrılma kararı aldım"

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden ANET AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, şahsi işlerinin yoğunlu nedeniyle görevinden ayrıldığını açıkladı. 

Dinçmen, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen yıl 1 Mayıs'ta Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından Antalya Entegre Et Süt Gıda Tarım Canlı Hayvancılık Veterinerlik İnşaat Taşımacılık Temizlik Özel Eğitim Çiçekçilik Sanayi ve Ticaret AŞ (ANET) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve murahhas üyeliği görevine getirildiğini hatırlattı. 

Görevi devraldığı günden bu yana hayata geçirdiği projelerinde Türel'in, belediye meclis üyelerinin ve belediye personelinin desteğini gördüğünü anlatan Dinçmen, çalışmalarında gece gündüz yanında olduğunu söylediği ANET A.Ş Yönetim Kurulu üyelerine ve çalışanlarına da teşekkür etti. 

Yoğun bir çalışma süreci yaşadığını, şahsi işlerini ihmal ettiğini dile getiren Dinçmen, "Yapmakta olduğum görevimden şahsi işlerimin yoğunluğu nedeniyle başkanım ile de konuşarak 30 Haziran'dan itibaren ayrılma kararı aldım" dedi. 

Dinçmen, ANET AŞ olarak güzel projeleri hayata geçirdiklerini, kurumun bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını kaydetti.