Ankara'daki patlama

Ankara'daki patlama
Ankara'daki patlama
- Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: - "Arkadaşlarımız kardeşlik mitingine destek vermek üzere Ankara'ya gitmişlerdi. Mitingin olduğu yerde, arama noktasında bomba patlamış"

ANTALYA (AA) -  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara 'daki patlamaya ilişkin, "Arkadaşlarımız kardeşlik mitingine destek vermek üzere Ankara'ya gitmişlerdi. Mitingin olduğu yerde, arama noktasında bomba patlamış" dedi.

Feyzioğlu, Kundu Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde "Türkiye 8. Stajyer Avukatlar Kurultayı"nda yaptığı konuşmada, Ankara'daki patlamadan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Mitinge giden arkadaşlarından haber alamadığını belirten Feyzioğlu, "Arkadaşlarımız kardeşlik mitingine destek vermek üzere Ankara'ya gitmişlerdi. Mitingin olduğu yerde, arama noktasında bomba patlamış. Şu ana kadar bir ölü teyidi alındı ama önce sayıları çok azaltıyorlar" diye konuştu.

Metin Feyzioğlu, şunları kaydetti:

"Arkadaşlarımızdan haber alamamak, tabii insanın ailesinden haber alamaması gibi kahrediyor. Allah Türkiye'yi korusun ama işi Allah'a havale etmek isteyenler de Allah'ın bize verdiği en büyük nimet olan şu aklı, zekayı, beyni, ahlaklı, namuslu ve olması gerektiği gibi kullansınlar. Herkes için söylüyorum."