Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel görev başında

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel görev başında
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel görev başında
- Geçen hafta evinde düşerek yaralanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, altı hafta raporlu olmasına karşın görevine döndü

ANTALYA  (AA) - Geçen hafta evinin banyosunda düşerek omurgasında ve kaburga kemiklerinde kırıklar oluşan Antalya  Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tedavisinin ardından görevine başladı.  

Belediye binasındaki makamına gelen Türel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini söyledi.

Kazanın ardından omuzundan da önemli bir ameliyat geçirdiğini belirten Türel, "Omzumda yaklaşık 20 santimetrelik kesik söz konusu, içerisine bir plaka koydular. Ameliyat güzel ve başarılı geçti. Şimdi her geçen gün daha iyiye gidiyor. Daha iyi olacak inşallah" dedi.  

- "6 haftalık bir heyet raporu söz konusu"

Doktoru tarafından "6 hafta süreyle çalışamaz" raporu verilmesine rağmen görevine döndüğünü anlatan Türel, şöyle konuştu:

"Raporu doktorlar veriyor, ben almıyorum. 6 haftalık bir heyet raporu söz konusu. Daha dönemin başındayız, benim 6 hafta istirahat yapmam zor. Biz çalışmaya alışmışız, çalışırken dinleniyoruz zaten. Onun için rapor döneminde de belediyedeki görevlerimi eksiksiz yapmaya çalışacağım."

Türel, daha sonra çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Büyükşehir

  ,

  rapor