Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı yapıldı
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı yapıldı
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediye Haziran ayı Meclis Toplantısı, Başkan Vekili Mesut Kocagöz başkanlığında gerçekleştirildi.Antalya Su ve...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediye Haziran ayı Meclis Toplantısı, Başkan Vekili Mesut Kocagöz başkanlığında gerçekleştirildi.

Antalya Su ve Atık Su İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in şehir dışında olması nedeniyle Başkan Vekili Mesut Kocagöz başkanlık yaptı. 

Kocagöz, gündem maddelerine geçilmeden önce 7 Haziran'da yapılan milletvekili seçiminine değinerek, seçimlerin ülkeye hayırlı olmasını diledi. 

Antalya'dan seçilen milletvekillerine başarı dileyen Kocagöz, "Antalya'ya yakışan vekiller olmalarını temenni ediyorum" dedi. 

AK Parti Grup Sözcüsü Bahattin Bayraktar da sonucun hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, "Halkımızın ortaya koyduğu tercih başımızın tacıdır" diye konuştu. 

CHP Grup Sözcüsü Ruhi Bektaş ise ülkenin barışa ve özgürlüğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Bunların bir an önce gerçekleştirilmesini dileyen Bektaş, seçilen milletvekillerini de kutladı.

MHP Grup Sözcüsü Selçuk Senirli, seçilen milletvekillerinin Antalya'ya faydalı, yararlı olacakları, birlik ve beraberlik içinde hizmetler yapacakları umudunu taşıdığını ifade etti. 

Mecliste  Spor Toto Süper Lig'e çıkan Antalyaspor da unutulmadı. Başkan Vekili Kocagöz ile grup sözcüleri, Antalyaspor'a yeni sezonda başarı dileklerini sundu. 

- Konyaaltı Plajı

CHP Grup Sözcüsü Songül Başkaya ise Konyaaltı ile Lara sahilinde bir yıla yakın süredir şezlong ve şemsiye hizmeti verilemediğini, güvenlik ve temizlik hizmetlerine yönelik ciddi eleştiriler yapıldığını söyledi. 

Kocagöz de Konyaaltı sahili ile ilgili yarışma düzenlendiğini, birinci olan projenin yapım çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.