Antalya Büyükşehir Belediyesi 46 arsayı satışa çıkardı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 46 arsayı satışa çıkardı
Antalya Büyükşehir Belediyesi 46 arsayı satışa çıkardı
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu ilçesi Kemerağzı Mahallesi'nde bulunan 46 arsasını açık arttırma usulüyle satacak.Büyükşehir...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu ilçesi Kemerağzı Mahallesi'nde bulunan 46 arsasını açık arttırma usulüyle satacak.

Büyükşehir Belediyenden yapılan yazılı açıklamada, arsa satışlarının 30 Nisan Perşembe günü 09.00-16.30 saatlerinde Büyükşehir Belediyesi  Merkez Yerleşkesi'nde Belediye Encümeni tarafından gerçekleştirileceği bildirildi. 

Konut ve ticari alan tapulu arsaların büyüklüğünün 330 ile bin 364 metrekare arasında değiştiği belirtilen açıklamada, Antalya'nın en pahalı konutlarının bulunduğu bölgede yer alan arsaların 67 bin liradan başlayan muhammen bedellerle satışa çıkarılacağı kaydedildi. 

Arsaların bölgeyi gezmek isteyen vatandaşlar için bayraklarla işaretlediği, her arsanın içerisine bilgilerin yer aldığı tabelalar asıldığı ve arsaların bulunduğu bölgelerde de yol yapım çalışmaları başladığı belirtilen açıklamada, ilgilenenlerin satışla ilgili ilan metnine "http://www.antalya.bel.tr" adresinden ulaşabileceği ifade edildi.