Antalya'da 23 mahalle kapsama alanına alındı

Antalya'da 23 mahalle kapsama alanına alındı
Antalya'da 23 mahalle kapsama alanına alındı
ANTALYA (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim çalışmaları sırasında vatandaşlardan gelen talepler...

ANTALYA (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın seçim çalışmaları sırasında vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, internet ve cep telefonu çekmeyen yerlerin kapsama alanına alındığı bildirildi.

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, yaptığı yazılı açıklamada Lütfi Elvan'ın seçim çalışması sırasında vatandaşların cep telefonu ve 3G internet konusundaki taleplerini seçimden hemen sonra gündemine alarak çok kısa sürede çözüme kavuşturduğunu kaydetti.

Seçim çalışmaları ve ziyaretleri sırasında 23 bölgede cep telefonu ve 3G internet problemi olduğu ve çözümü konusunda vatandaşlardan yoğun talep geldiğini belirten Sümer, açıklamasında şu bilgileri verdi:

"Sayın Bakanımızın temasları doğrultusunda, Akseki ilçemizde 4, Manavgat ilçemizde 3, Alanya ilçemizde 1, Gazipaşa ilçemizde 1, İbradı ilçemizde 2, Gündoğmuş ilçemizde 6 ve Kumluca ilçemizde 2 olmak üzere 19 bölgemiz cep telefonu ve 3G internet kapsamına alındı. Kalan 4 mahallemizle ilgili çalışmalar devam ediyor ve Ağustos ayından itibaren 23 mahallenin tamamı internet ve cep telefonu ağına kavuşmuş olacak."

Sümer, partisinin bir hizmet partisi olduğunu, halkın yıllardır özlemini duyduğu hizmetlere AK Parti ile kavuştuğunu bildirdi.

Sümer, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

" Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 yılında milli geliri 25 bin dolara çıkmış, büyük ve güçlü Türkiye hedeflerine ulaştıracak siyasi kadrolar da AK Parti'dedir. Biz 'Ne aldanan olacağız ne aldatan olacağız' dedik. Yapamayacağımız hiçbir sözü halka vaat etmedik. Yapabileceğimiz hizmetleri de en kısa zamanda yerine getirdik. İşte bu yüzden AK Parti bir hizmet partisidir. Muhalefetten önce verdiğimiz sözlerin takipçisi ben olacağım"