Antalya'da "dikey defile" ilgi gördü

Antalya'da "dikey defile" ilgi gördü
Antalya'da "dikey defile" ilgi gördü
- Bir alışveriş merkezindeki etkinliğe, Alman akrobasi grubu ve Avrupa'dan gelen mankenler katıldı - Podyuma dönüştürülen duvardan halatlarla sahneye inen şarkıcı Ayşe Hatun Önal, konser verdi

ANTALYA (AA) - Antalya'da bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen "dikey defile" ilgi gördü. 

Migros AVM'nin 20 metre genişliğinde ve 15 metre yüksekliğindeki podyuma dönüştürülen duvarında yapılan etkinlikte, Alman akrobasi grubu Showbox sahne aldı.  

Alışveriş merkezlerinin yanı sıra gökdelen ve farklı yapıların dış cephelerinde yaptıkları şovlarla tanınan grubun 6 üyesinin bellerine bağladıkları çelik halatlarla sundukları gösteri , beğeni kazandı. Dikey defilede, Avrupa ülkelerinden gelerek podyuma çıkan 6 manken de çeşitli giyim firmalarının ürünlerini tanıttı.        

Etkinlikte duvardan çelik halatlar yardımıyla sahneye inen şarkıcı Ayşe Hatun Önal ise sevilen şarkılarını seslendirdi. 

Önal, düzenlenen basın toplantısında sıra dışı defilede yer almaktan ve dikey podyumda yürümekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Duvardan ilk inme girişiminde çok korktuğunu ifade eden Önal, "Hayatımın en cesur adımını attım" diye konuştu. 

Antalya Migros Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Tahir Yılmaz da alışverişi sadece tüketmekten çıkarıp, eğlenceye dönüştürmekten mutluluk duyduklarını kaydetti.