Antalya'da Eğitim Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Antalya'da Eğitim Değerlendirme Toplantısı yapıldı
Antalya'da Eğitim Değerlendirme Toplantısı yapıldı
- Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Aydoğdu: - "Antalya ili öğrenci yetiştirme de almış olduğu ciddi göçe rağmen başarısını her zaman yükseltmekte ve diğer illere de örnek teşkil etmektedir"

ANTALYA (AA) - Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, "Antalya ili öğrenci yetiştirme de almış olduğu ciddi göçe rağmen başarısını her zaman yükseltmekte ve diğer illere de örnek teşkil etmektedir" dedi.

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğünce Falez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen toplantıda, il genelinde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ele alındı.

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, yaptığı konuşmada, bakanlık olarak eğitimi daha kaliteli, uyumlu ve uygulanabilir hale getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Üstelendikleri görevin yerine getirilmesinde, en alt kademeden en üst kademeye sürekli çalışma halinde olduklarını belirten Aydoğdu, şöyle konuştu:

"Çalışmalarımızın karşılığında gerek akademik başarı, gerekse sosyal ve kültürel anlardaki başarılarla ulaşmaktayız. Kurumlarınızı temsil ederken yapmış olduğunuz çalışmaları ve kazanmış olduğunuz başarıları göz ardı etmeyin. Antalya ili öğrenci yetiştirme de almış olduğu ciddi göçe rağmen başarısını her zaman yükseltmekte ve diğer illere de örnek teşkil etmektedir. Bu başarıdan dolayı başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Nuri Gülay olmak üzere, tüm ekibine ve Antalya Milli Eğitim camiasına teşekkür eder, başarıların devamını dilerim."

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay da Antalya'nın sürekli göç alan il olmasına rağmen, koordineli çalışma sayesinde başarı kazandıklarını söyledi. Gülay, "Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz milli ve manevi duyguları güçlü olan, insan sevgisiyle dolu, aklın ve bilimin aydınlığında hareket eden öğrenciler yetiştirmektir" dedi.