Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması

Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması
Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması
- Kemer Devlet Hastanesinde görevli Dr. Mumbuç: - "(Bulunan yabancı turistler) Hiçbir sağlık problemleri yok. Vücutlarında herhangi bir kesi ya da darp bulunmuyor" - "3 gün boyunca nehir suyu içerek sağlıklı kalmışlar. Çeşitli böcekler ve küçük meyvelerle beslenmişler. Bunlar, onlar adına olumlu sonuçlar vermiş"

ANTALYA (AA) - Kemer Devlet Hastanesinde görevli Dahiliye Uzmarı Dr. Levent Mumbuç, Göynük Kanyonu'nda kaybolduktan sonra bulunan bir İngiliz, 2 Hollandalı gencin sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

Mumbuç, hastanenin acil servisi önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 gencin de müşahede altında tutulduğunu belirtti. Gençlerin kendileriyle iletişim kurduğunu, oldukça mutlu olduklarını dile getiren Mumbuç, "Hiçbir sağlık problemleri yok. Vücutlarında herhangi bir kesi ya da darp bulunmuyor" dedi. 

Gençlerin bir süre daha hastanede tedavi altında kalacaklarını bildiren Mumbuç, şöyle konuştu:

"3 gün boyunca nehir suyu içerek sağlıklı kalmışlar. Çeşitli böcekler ve küçük meyvelerle beslenmişler. Bunlar, onlar adına olumlu sonuçlar vermiş. Soğuk havada geceleri birbirlerine sarılarak ısılarından faydalanmışlar. Hayatta kalmayı başarmışlar. Kaslarında zayıflama ve halsizlikleri var."


    ETİKETLER:

    Antalya

    ,

    iletişim