Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması

Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması
Antalya'da kaybolan kişilerin bulunması
- Kemer ilçesinde Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolan ve helikopter ile yerleri tespit edilen bir İngiliz, 2 Hollandalı genç, Kemer Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından Antalya'ya sevk edildi - Kaybolanlardan İngiliz Mackie: - "Çok açım. Pizza, hamburger ve kebap yemek istiyorum"

ANTALYA (AA) - Kemer ilçesinde Likya Yolu yürüyüşü sırasında kaybolduktan sonra bölgede arama faaliyeti yapan helikopter ile yerleri tespit edilen bir İngiliz, 2 Hollandalı genç , Kemer Devlet Hastanesi'ndeki tedavilerinin ardından Antalya'ya gönderildi.

Kemer Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünden 3 ambulans ile Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen üniversiteli gençlerin oldukça mutlu olduğu gözlendi. 

İngiliz David James Alan Mackie, gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 gün boyunca aç kaldıklarını söyledi. Böcek yediklerini ve nehir suyu içtiklerini belirten Mackie, "Çok açım. Pizza, hamburger ve kebap yemek istiyorum. Çok mutluyum. Bütün ekibe teşekkür ediyorum. Bu kadar kişinin bizimle ilgileneceğini beklemiyorduk" dedi.

Hollandalı Friso Anne Antoney De Vries de kendisini bir hafta boyunca belgesel kanalında gibi hissettiğini belirtti. Vries, çok mutlu olduğunu dile getirerek, kendileriyle ilgilenenlere teşekkür etti. 


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  helikopter

  ,

  Yemek

  ,

  pizza

  ,

  böcek

  ,

  eğitim

  ,

  genç