Antalya'da seçim koordinasyon toplantısı yapıldı

Antalya'da seçim koordinasyon toplantısı yapıldı
Antalya'da seçim koordinasyon toplantısı yapıldı
- Vali Türker, siyasi partilerin temsilcileriyle buluştu

ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker, siyasi partilerin temsilcileriyle 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi Koordinasyon Toplantısı'nda bir araya geldi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Uygulama Oteli'nde gerçekleştirilen toplantıya, vali yardımcıları Mehmet Kurdoğlu, Recep Yüksel, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Yurdagül, siyasi partilerin temsilcileri ve bağımsız adaylar katıldı.

Vali Türker, toplantıda, 10 Mart'ta resmen seçim sürecinin başladığını, 7 Nisan'da da siyasi partilerin ve bağımsız adayların belli olduğunu anımsattı. Kaymakamlar ve güvenlik birimlerinin yetkilileriyle iki hafta önce seçim güvenliği toplantısı yaptıklarını bildiren Türker, 7 Haziran'daki seçimin, Antalya'da " demokrasi şöleni" olması temennisinde bulundu. 

Türker, şunları kaydetti:

"Buna katkı sağlar düşüncesiyle sizinle de görüşmeyi, bir arada olmayı, fikir alışverişinde bulunmayı gerekli gördüm. Antalya'da seçime giren 17 siyasi partiye davette bulundum. Çoğunluğunuz icabette bulundunuz, teşekkür ediyorum." 

Toplantı, sunumun ardından sona erdi.