Antalya'da yabancı uyruklu 3 kişinin kaybolması

Antalya'da yabancı uyruklu 3 kişinin kaybolması
Antalya'da yabancı uyruklu 3 kişinin kaybolması
-Antalya'nın Kemer İlçesi'nde tarihi Likya Yolu yürüyüşüne çıktıktan 3 gün sonra kaybolduğu bildirilen 1 İngiliz ve 2 Hollandalı öğrenciyi arama çalışmalarına devam edildi

ANTALYA (AA) - Antalya'nın Kemer İlçesi'nde tarihi Likya Yolu yürüyüşüne çıktıktan 3 gün sonra kayboldukları bildirilen 1 İngiliz ve 2 Hollandalı öğrenciyi arama çalışmaları devam ediyor. 

İngiliz David Mackie, Hollandalı Frisko De Vries ve Merije De Groot isimli 21 yaşında olduğu belirtilen öğrencileri aramak için sabah erken saatlerde AFAD ve UMKE ekipleriyle, arama çalışmalarına destek olmak amacıyla gelen spor kulüpleri ve sivil toplum kuruluşları mensupları çalışmalara katıldı.

Arama çalışmaları, Göynük Mahallesi yakınındaki Kanyon Bölgesi, Ovacık Köyü Mezarlık Dibi mevkii, Hisarçandır Sarıçınar Verici İstasyonu yakınındaki Elmacık Yaylası ile Sapandere mevkilerinde yoğunluklu olarak yapıldı.

Turistlere henüz ulaşılamazken, arama çalışmalarına katılan helikopteri gören turistlerin 112 merkezini arayarak bulundukları yeri bildirdikleri ihbarı üzerine çalışmalar Göynük Kanyonu civarında tekrar yoğunlaştırıldı. 

Aramalar, havadan ve karadan devam ediyor.