Antalya'da yüksek elektrik faturalarına taksit imkanı

Antalya'da yüksek elektrik faturalarına taksit imkanı
Antalya'da yüksek elektrik faturalarına taksit imkanı
- Antalya, Burdur ve Isparta'nın elektrik dağıtımını sağlayan şirket, ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşların faturalarını taksitlendirebileceklerini açıkladı

ANTALYA (AA) - Antalya'da elektrik dağıtımı yapan CLK  Akdeniz Perakende AŞ, ödeme güçlüğü yaşayan abonelerin, Müşteri Hizmet Merkezlerine (MÜHİM) müracaat ederek taksitlendirme talebinde bulunabileceklerini bildirildi.

Şirket tarafından yapılan yazılı açıklamada, ödeme güçlüğü yaşayan abonelerin, Müşteri Hizmet Merkezlerine müracaat ederek taksitlendirme talebinde bulunmaları gerektiği belirtildi. 

Elektrik faturalarının ödenmesinde  kredi kartı ile taksitlendirme yapılacağı, kredi kartı olmayan müşterilerin de taksitlendirme uygulamasından yararlanabileceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Sınırlı sayıda abonemize 30 günden daha uzun süreli fatura hesaplanmıştır. Fatura hesaplanmasında herhangi bir hata olmamasına rağmen, tüketim gün sayısının 30 günden fazla olması ve tüketimin yüksek olduğu dönemlere denk gelmesi nedeniyle bazı abonelerimizin tek seferde ödeme güçlüğü yaşadığı tespit edilmiştir."