Antalyalı iş adamları, Turkcell'i ziyaret etti

Antalyalı iş adamları, Turkcell'i ziyaret etti
Antalyalı iş adamları, Turkcell'i ziyaret etti
- Antalya'da farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin yöneticileri, Turkcell Kurumsal Müşteri Deneyim Merkezi'nde ağırlandı

ANTALYA (AA) - Turkcell, sabit ve mobil ürün servis ve hizmetleriyle şirketlere sağladığı verimliliği kurumsal müşterilerine deneyimletmek amacıyla hayata geçirdiği Turkcell Kurumsal Müşteri Deneyim Merkezi'nde Antalyalı adamlarını konuk etti.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Antalyalı iş adamları  İstanbul 'daki Turkcell Kurumsal Müşteri Deneyim Merkezi'nde ağırlandı. Turkcell yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona, Gülgen Kuyumculuk, Kırmızıtaş Holding, Ekiciler Süt Gıda, Adalya Mermer Sanayi, Antalya Balık Gıda, Koppert Biyolojik Mücadele, Paktaş İnşaat, Elif Turizm, Turab Turizm, Aykut Ticaret, Etumer Mermer, Altınova Mağazacılık'tan 13 yönetici katıldı.

Turkcell Kurumsal Pazarlama Direktörü Esra Süzme, Turkcell'in Antalya'da son beş yılda 227 milyon lira yatırım yaptığını bildirdi.

Turkcell'in Antalya'da imza attığı sosyal sorumluluk projelerine de değinen Esra Süzme, "2012 yılında ekonomik üretime başlamak isteyen dar gelirli kadınlar için Türkiye İsrafı Önleme Vakfı işbirliğiyle Aile Sosyal Politikalar Bakanlığının himayesinde teknoloji ve iletişim gücümüzü seferber ederek başlattığımız Ekonomiye Kadın Projesi kapsamında Antalya'da 239 kadınımız kredi kullanıyor. Kadınlarımızın kullandığı toplam kredi 1 milyon 134 bin 41 lirayı buldu" ifadesini kullandı.

- "Antalya'daki şirketler teknolojiyi yakından takip ediyor"

Buluşmada Turkcell yöneticileri, Antalyalı iş adamlarına 4G, M2M, mobil internet, mobil pazarlama ve Akıllı Bulut hakkında bilgi verdi.

Anadolu'daki şirketlerin teknoloji ile işlerini büyütmelerini sağlamanın birinci hedefleri olduğunu anlatan Süzme, şöyle devam etti:

"Artık tüm dünyada şehirler dijitalleşiyor ancak şehirlerin dijitalleşmesi için önce şirketlerin dijitalleşmesi ve teknolojiyi kullanması gerekiyor. Bu sebeple öncelikli hedefimiz, şirketlerimizin teknolojiyi kullanmalarını sağlamak. Şirketlerin işleriyle ilgili ihtiyaç duydukları bilgiye her an her yerden ulaşmalarını sağlamak üzere sunduğumuz çözümlerin başında, Turkcell Akıllı Bulut geliyor. Artık KOBİ'ler donanım, yazılım, lisans, işletim, internet ve güvenlik gibi IT hizmetlerini yüzde 80 tasarruf ile 'www.turkcellakillibulut.com' adresi üzerinden alabiliyor. M2M (makineler arası iletişim) teknolojisi sayesinde de Turkcell müşterisi şirketler akıllı araç sistemleriyle benzinden tasarruf edebiliyor, enerjide kayıp kaçak oranlarını çok daha düşük seviyelere çekebiliyor, stok takibinde maliyetlerini düşürebiliyor, gıda maddelerinin bozulmalarını engelleyebiliyor ve böylece daha fazla operasyonel verimlilik sağlayabiliyor. Bu konuda Antalyalı şirketler çok iyi performans sergiliyor ve teknolojiyi yakından takip ediyor."

- "520 bini aşkın şirkete hizmet"

Süzme, Turkcell'in  bugün kurumsal pazarın lideri olduğunu ve 520 bini aşkın şirkete hizmet verdiğini bildirdi.

Turkcell'li olmayı seçen şirketler için fark yaratmak, onları teknolojiyle bir adım öne taşıyabilmek için çalıştıklarını belirten Süzme, "Bunun için de ülkemizi doğudan batıya, kuzeyden güneye adım adım geziyor kurumsal müşterilerimize teknolojik inovasyonla nasıl bir gelişim yaşayacaklarını anlatıyoruz. Son 5 yılda bu amaçla 650 organizasyon düzenledik, 175 bin müşterimize ulaştık" değerlendirmesinde bulundu.