Antalyaspor, Amasya Taşova YİBO maçını yeni bir başlangıç olarak görüyor

Antalyaspor, Amasya Taşova YİBO maçını yeni bir başlangıç olarak görüyor
Antalyaspor, Amasya Taşova YİBO maçını yeni bir başlangıç olarak görüyor
- Antalyaspor Başantrenörü Halay: -"Amasya Taşova YİBO maçını lige tutunma, yeniden başlama maçı olarak değerlendiriyoruz "

ANTALYA (AA) -  Türkiye  Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Antalyaspor'un başantrenörü Okan Halay, "Amasya Taşova YİBO maçını lige tutunma, yeniden başlama maçı olarak değerlendiriyoruz" dedi.

Halay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüp olarak günü kurtarmak değil, geleceği inşa etmek istediklerini, bu yolda kendilerine destek veren yönetim kuruluna Amasya Taşova YİBO maçından galibiyetle dönerek armağan vermeye çalışacaklarını söyledi.

Bulundukları yeri hak etmeyen oyun oynamalarına rağmen bu güzelliği sonuç kısmına yansıtamadıklarını vurgulayan Halay, buna karşın sürpriz sonuçlara da imza attıklarını ifade etti.

Her maça olduğu gibi Amasya Taşova YİBO karşılaşmasına da galibiyet parolasıyla çıkacaklarını dile getiren Halay, şunları kaydetti:

"Seyri güzel, mücadele gücü sert, temposu yüksek bir maç bizi bekliyor. Bu maçın çok zorlu geçeceğini biliyoruz. Zaten bizim açımızdan zor ya da kolay maç kavramı yok. Çünkü ligde çok değişken sonuçlarla karşılaşıyoruz. Takımımız antrenman performansını sahaya yansıttığı zaman  sonuçların daha mükemmel olacağı inancını taşıyorum. Amasya Taşova YİBO maçını lige tutunma, yeniden başlama maçı olarak değerlendiriyoruz."