Antalyaspor, deplasmanda galibiyete kilitlendi

Antalyaspor, deplasmanda galibiyete kilitlendi
Antalyaspor, deplasmanda galibiyete kilitlendi
- Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer: - "Süper Lig'e çıkma yolunda deplasmanda alınacak galibiyetler çok önemli. Yönetim kurulu tam kadro Denizli'ye takıma desteğe gideceğiz. Antalya'ya galibiyetle döneceğiz"

ANTALYA (AA) - Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Süper Lig 'e çıkma yolunda deplasman galibiyetlerinin önemli olduğunu bildirdi. 

Gencer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, deplasmanda karşılaşacakları Denizlispor maçı için takımın iki gün önceden kente giderek kampa girdiğini söyledi.

Ligin sürprizlere açık olduğunu vurgulayan Gencer, teknik heyet ve futbolcuların geçen hafta alınan mağlubiyeti telafi edeceklerine inandığını belirtti.

Hedeften herhangi bir şaşma olmadığına işaret eden Gencer, " Sezon başından bu yana söylediğimiz gibi Süper Lig'e çıkacağımıza inanıyorum. Takımımız bunu başarabilecek güçte. Biz onlara inanıyoruz" dedi.

Denizlispor maçının zorlu geçeceğini ifade eden Gencer, "Süper Lig'e çıkma yolunda deplasmanda alınacak galibiyetler çok önemli. Yönetim kurulu tam kadro Denizli'ye takıma desteğe gideceğiz. Antalya'ya galibiyetle döneceğiz" diye konuştu.