Antalyaspor Divan İcra Kurulu toplantısı

Antalyaspor Divan İcra Kurulu toplantısı
Antalyaspor Divan İcra Kurulu toplantısı
ANTALYA (AA) - Antalyaspor Divan İcra Kurulu, olağanüstü genel kurul ile gündemdeki konu ve gelişmeleri değerlendirmek üzere toplandı.Kurul...

ANTALYA (AA) - Antalyaspor Divan İcra Kurulu, olağanüstü genel kurul ile gündemdeki konu ve gelişmeleri değerlendirmek üzere toplandı.

Kurul başkanı Dündar Uluğkay, Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen toplantı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Antalyaspor'un güçlenmesi yönünde çalışma yaptıklarını söyledi.

Antalyaspor'un iyi bir yönetimle temsil edilebilmesi adına toplandıklarını ifade eden Uluğkay, "Eski kulüp başkanları olarak kulübün başarılı olması yönünde tüm bilgilerimizi paylaşıyoruz. Toplantıda, kulübümüzün  Türkiye 'de başarılı olabilmesi için neler yapabiliriz, kulübü  Avrupa düzeyine çıkarabilir miyiz gibi konuları görüşeceğiz" dedi. 

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Kırmızı-beyazlı kulübün eski başkanlarından oluşan ve Antalyaspor Kulübü Derneği'nin girişimi ile oluşturulan divan icra kurulu toplantısına başkan Uluğkay'ın yanı sıra Atilla Ekmen, Hasan Subaşı, Sedat Peker, Özcan Kırmızıoğlu katıldı.

Kurul toplantısından çıkacak sonucun, yarınki genel kurulda Antalyaspor A.Ş'de yüzde 59 hisseye sahip Antalyaspor Kulübü Derneği'nin kararında da etkili olması bekleniyor.