Antalyaspor, forvet arıyor

Antalyaspor, forvet arıyor
Antalyaspor, forvet arıyor
- Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ceylan: "Bonservisi elinde olan, uçuk rakamlar beklemeyen forvet oyuncularıyla ilgili çalışmalarımız sürüyor" - " Ronaldinho önceliklerimiz arasında yer almıyor"

ANTALYA (AA) - Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor, transfer çalışmalarına başladı. 

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig'de etkili bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Transferde önceliklerinin forvet olduğunu ifade eden Ceylan, "Bonservisi elinde olan, uçuk rakamlar beklemeyen forvet oyuncularıyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Önümüzdeki süreçte forvet mevkisine yabancı oyuncu transfer etmeyi planlıyoruz. Konuyla ilgili olarak Türkiye 'de ve yabancı liglerde oynayan futbolcularla ilgili değerlendirmeler yapıyoruz" dedi. 

Antalyaspor'a Brezilyalı futbolcu Ronaldinho'nun transfer edileceği yönündeki haberleri de değerlendiren Ceylan, "Dünyaca ünlü yıldızı elbetteki renklerimize katmayı isteriz ama Ronaldinho önceliklerimiz arasında yer almıyor. Transfer konusunda ince eleyip sık dokuyacağız ve en iyi neticeyi alacağız. Taraftarlarımıza en büyük gururu yaşatmak için durmaksızın çalışacağız" diye konuştu.