Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:

Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:
Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:
- "(Maliye Milli Piyango karşılaşması) Maçta özellikle pivot bölgesinde oldukça zorladık. Buna rağmen iyi savunma yaparak karşılaşmayı kazanmasını bildik"

ANTALYA (AA) - Erkekler Hentbol Süper Lig'de mücadele eden Antalyaspor'un antrenörü Okan Halay, 21-20 kazandıkları Maliye Milli Piyango karşılaşmasında pivot bölgesinde oldukça zorladıklarını buna rağmen iyi savunma yaparak karşılaşmayı kazandıklarını söyledi.

Halay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Maliye Milli Piyango karşısında çok çekişmeli ve dirençli bir maç oynadıklarını belirtti. Rakibin özellikle pivot bölgesinde kendilerini oldukça zorladığını anlatan Halay, buna rağmen iyi savunma yaptıklarını kaydetti.

Oyunculara ilk yarının son haftalarına girerken maçların öneminin arttığını anlattığını ifade eden Halay, maçları kayıpsız geçmek için özveri gerektiren çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

 

- Amasya Taşova YİBO maçı

 

Hafta sonu kendi evlerinde Amasya Taşova YİBO ile çok önemli bir maç oynayacaklarını vurgulayan Halay, "İki takımın da rotasyon konusunda sıkıntıları var. Önemli anlarda kayıpları az yapan ve daha iyi konsantre olanın kazanacağı bir maç olacak. Evimizde taraftarımızın desteğiyle kazanacağımız ve sakatlıksız bir maç olmasını temenni ediyorum" dedi.