Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:

Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:
Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:
- "Seyir zevki güzel, mücadele gücü yüksek bir maçta evimizde berabere kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz"

ANTALYA (AA) - Erkekler Hentbol Süper Lig'in 10. haftasında Amasya Taşova YİBO ile 23-23 berabere kalan Antalyaspor'un antrenörü Okan Halay, "Seyir zevki güzel, mücadele gücü yüksek bir maçta evimizde berabere kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Halay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, maçın tamamına yakınını önde götürmelerine karşın oyunu galibiyetle bitiremediklerini ifade etti.

Amasya Taşova YİBO'nun özellikle hücumda çok önemli silahlara sahip, saygı duyulması gereken bir takım olduğunu dile getiren Halay, şöyle konuştu:

"Savunma ve hücum dengesi kuvvetli iyi ve tecrübeli bir kadroları var. Biz de enerjimiz ve potansiyelimizle son topa kadar savaşan bir görüntü çizdik. Maçı 3 sayılık farka çıkarttığımız anda, hücumda yaptığımız basit top kayıplarıyla rakibi tekrar maça ortak ettik. Maç beklemediğimiz şekilde berabere bitti. Belki son topla kazanabilir belki de son topla kaybedebilirdik."

Halay, hakemlerin iki takım adına yaşanan aynı tür pozisyonlarda biraz daha dengeli düdük çalmaları gerektiğini sözlerine ekledi.