Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:

Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:
Antalyaspor Hentbol Takımı Antrenörü Halay:
- "En büyük dileğimiz, ne yaptığını bilen, maçı isteyen bir takım görüntüsü verip, taraftarlarımızı memnun eden bir oyun sergileyerek evimizde kazanmak"

ANTALYA (AA) - Erkekler Hentbol Süper Lig'de mücadele eden Antalyaspor'un antrenörü Okan Halay, sahalarında oynayacakları Zağnos Erkek Hentbol müsabakasını kazanmak istediklerini bildirdi.

Ligin 12. haftasında 5 Aralık'ta sahasında Zağnos Erkek Hentbol takımı ile karşılaşacak olan Antalyaspor, hazırlıklarını günde tek antrenmanla sürdürüyor.

Halay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta sonunda deplasmanda oynamaları gereken Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor karşılaşmasının, rakiplerinin Avrupa Kupası maçından ötürü ertelendiğini söyledi.

Cumartesi günü Zağnos ile çok zorlu bir maça çıkacaklarını ifade eden Halay, bu karşılaşmanın takım olarak duygu ve hedef birliği sağlama yönünde kazanmak zorunda oldukları maçlardan biri olduğunu belirtti.

Halay, takımının taktiksel anlamda geliştiğini anlatarak, şunları kaydetti:

"Oyunu domine edip, kontrol altında tutup, saha içi agresifliğimizi gösterebilirsek iyi bir sonuç alabileceğimizi düşünüyoruz. En büyük dileğimiz ne yaptığını bilen, maçı isteyen bir takım görüntüsü verip, taraftarlarımızı memnun eden bir oyun sergileyerek evimizde kazanmak."