Antalyaspor her maça final gözüyle bakıyor

Antalyaspor her maça final gözüyle bakıyor
Antalyaspor her maça final gözüyle bakıyor
- Antalyaspor Basın Sözcüsü Ceylan: - "Kalan maçların hepsi final niteliğinde. Altınordu karşısında da tek hedef 3 puan almak"

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig 'de mücadele eden Antalyapor'da basın sözcüsü Hasan Ali Ceylan, ligdeki kalan maçların hepsinin final niteliğinde olduğunu bildirdi.

Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalyaspor'un şampiyonluk hedefine ulaşmak zorunda olduğunu söyledi. Antalyaspor'un kadro yapısıyla şampiyonluğu elde edebilecek güçte olduğuna işaret eden Ceylan, Yusuf Şimşek'in takımın başına getirilmesiyle şampiyonluk için gereken motivasyonun sağlandığını dile getirdi.

Takımın inancının tam olduğunu anlatan Ceylan, "Oyuncularımız şampiyonluğa yürekten inanıyor. Kalan maçların hepsi final niteliğinde. Altınordu karşısında da tek hedef 3 puan almak" dedi.

Altınordu karşısında taraftar desteğine büyük ihtiyaç duyduklarını dile getiren Ceylan, " Adana Demirspor maçında takım büyük bir destek aldı. Aynı desteği bu maçta da bekliyoruz. Antalyaspor takımı, teknik heyeti ve taraftarıyla sezon sonunda inşallah Süper Lig'e çıkacaktır" diye konuştu.