Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer:

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer:
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer:
- "Kasımpaşa maçı tekrar atağa geçme, çıkış yapma maçımız olmalı. Bu karşılaşmadan 3 puan alacağımıza inanıyorum"

ANTALYA (AA) - Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Kasımpaşa ile 4 Ekim Pazar günü oynayacakları maçı kazanacaklarına inandığını söyledi. 

Antalyaspor'un Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman sırasında gazetecilere açıklama yapan Gencer, Kasımpaşa maçı öncesinde futbolcularla bir araya gelerek, yönetiminin beklentilerini paylaşacaklarını ifade etti.

Sezona başlarken hedefledikleri puanı tutturduklarını belirten Gencer, "Sahamızda berabere kaldığımız Sivas maçını gerimizde bıraktık. Kasımpaşa maçı tekrar atağa geçme, çıkış yapma maçımız olmalı. Bu karşılaşmadan 3 puan alacağımıza inanıyorum" dedi.

Gencer, bir gazetecinin "Antalyaspor'un Ersun Yanal ile görüştüğü şeklinde iddialar var. Ne düşünüyorsunuz?" şeklindeki sorusu üzerine, şöyle konuştu: 

"Ersun, bizim kardeşimiz. Sürekli görüştüğüm bir insan. Biz böyle bir şey düşünmedik. Yusuf hocamızla 3 yıllık mukavelemiz var. Son iki maçta mağlubiyet ve beraberlik alınmasına rağmen, yönetim kurulunda böyle bir şey gündeme bile gelmedi. Sosyal medyada takımın huzurunu kaçırmak isteyen, takımın başarısız olmasını isteyenlerin çıkardığı söylemler. Bizim böyle bir düşüncemiz yok." 

Öte yandan, Antalyaspor, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenman öncesi yıldız futbolcu Samuel Eto'o, arkadaşlarına yönelik kısa bir konuşma yaptı.