Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu İrban:

Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu İrban:
Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu İrban:
- "Biri sağ kanat oyun kurucu olmak üzere en az 3 transfere ihtiyacımız var"

ANTALYA  (AA) - Erkekler Hentbol Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, en az 3 oyuncu daha transfer etmek istiyor.

Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bütçeleri doğrultusunda en iyi takımı oluşturup en iyi sonuçları almaya çalıştıklarını söyledi.

Antalyaspor'un kenti salon sporlarında en üst düzeyde temsil ettiğini dile getiren İrban, takımın bu sezon  Antalya'yı yurt dışında da tanıtma fırsatı bulduğunu kaydetti. 

İrban, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Biri sağ kanat oyun kurucu olmak üzere en az 3 transfere ihtiyacımız var" dedi.

 

- Doboj Uluslararası Hentbol Turnuvası'na katılıyor

 

Hakan İrban, yarım asra yakın süredir Bosna Hersek'te düzenlenen Avrupa 'nın en prestijli hentbol turnuvalarından Doboj Uluslararası Hentbol Turnuvası'na davet edildiklerini anlatarak, "Karşılaşmalar Türkiye dışında turnuvaya katılan diğer ülkelerde canlı yayınlanıyor. Maçlara ortalama 5 bin seyirci geliyor. Hentbol, Avrupa'nın birçok ülkesinde futboldan sonra en çok takip edilen branş konumunda" diye konuştu.

Turnuvaya 20 günlük birinci etap kampın ardından katıldıklarını anlatan İrban, burada yapacakları maçlarla lige en şekilde hazırlanmak istediklerini kaydetti.

Turnuvanın ilk maçında Bosna Hersek'ten Izvidac takımı ile 35-35 berabere kaldıklarını bildiren İrban, "Bize göre çok üst düzey takımlarla maçlar yapacağız. Bu da bize önemli tecrübe olacak" ifadelerini kullandı.