Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu İrban:

Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu İrban:
Antalyaspor Kulübü Hentbol Şube Sorumlusu İrban:
- "Son haftalarda bir iki farklı mağlubiyetler yaşıyoruz. Takım olarak karşılaşmalara iyi başlıyoruz, ancak sonunu getiremiyoruz"

ANTALYA (AA) - Erkekler Hentbol Süper Lig 12. hafta karşılaşmasında Zağnosspor'a 28-26 mağlup olan Antalyaspor'da kulüp hentbol şube sorumlusu Hakan İrban, takım olarak karşılaşmalara iyi başladıklarını, ancak sonunu getiremediklerini söyledi.

İrban, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zağnosspor karşısında özellikle ilk yarıda iyi mücadele ortaya koyduklarını belirtti.

Karşılaşmanın ilk yarısında bir ara 5 sayı öne geçtiklerini anlatan İrban, "Daha sonra maçtaki üstünlüğümüzü kaybettik. Son haftalarda bir iki farkla mağlubiyetler yaşıyoruz. Takım olarak karşılaşmalara iyi başlıyoruz, ancak sonunu getiremiyoruz" dedi.

Hakan İrban, 9 Aralık Çarşamba günü deplasmanda Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ile erteleme maçlarının olduğunu hatırlatarak, "İnşallah Ankara'da bu şanssızlığımızı kıracağız. Rakibimiz ligde ikinci sırada yer alıyor. Biz de üst sıralardan kopmak istemiyoruz. Üst sıralarda puan farkı açılıyor. Bu farkı kapatmak için mücadele edeceğiz" diye konuştu.