Antalyaspor'da hedef, Süper Lige direkt çıkmak

Antalyaspor'da hedef, Süper Lige direkt çıkmak
Antalyaspor'da hedef, Süper Lige direkt çıkmak
- Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer: - "Takımın en büyük sorunu takımdaşlık ve arkadaşlık ruhunun kaybolmasıydı. Yusuf hoca geldikten sonra bu sorunumuz ortadan kalktı ve takım daha fazla mücadele eder hale geldi" - "Bundan sonra seri galibiyetler alacağımıza inanıyorum. Hedefimizi Süper Lige direkt çıkmak olarak belirledik"

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig 'de mücadele eden Antalyaspor 'da kulüp başkanı Gültekin Gencer, takımdaki arkadaşlık ruhunun döndüğünü söyledi.

Gencer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın son haftalarda yükselen bir form grafiğinin bulunduğunu belirtti.

Yenildikleri Samsunspor maçında bile ortaya konulan mücadeleden memnun olduğunu dile getiren Gencer, "Takımın en büyük sorunu takımdaşlık ve arkadaşlık ruhunun kaybolmasıydı. Yusuf hoca geldikten sonra bu sorunumuz ortadan kalktı ve takım daha fazla mücadele eder hale geldi" dedi.

Bu mücadelenin diriliş ve toparlanma döneminin başladığının en büyük göstergesi olduğunu vurgulayan Gencer, "Buca maçıyla da mücadelenin meyvelerini yemeye başladık. Bundan sonra seri galibiyetler alacağımıza inanıyorum. Hedefimizi Süper Lige direkt çıkmak olarak belirledik" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Antalyaspor

  ,

  Lig

  ,

  Kulüp