AOSB Başkanı Bahar, Genç'i ziyaret etti

AOSB Başkanı Bahar, Genç'i ziyaret etti
AOSB Başkanı Bahar, Genç'i ziyaret etti
- Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bahar: - "Döşemealtı sağlıklı bir kentleşme ile desteklenirse Antalya'nın parlayan yıldızı olur"

ANTALYA (AA) - Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Döşemealtı ilçesinin, sağlıklı bir kentleşme ile desteklenirse Antalya'nın parlayan yıldızı olacağını söyledi. 

Bahar, yönetim kurulu üyeleriyle Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç 'i ziyaret etti. Bahar, burada yaptığı konuşmada, iki kurum arasında iyi bir işbirliği oluştuğunu, bu durumun iki kuruma da yarar sağladığını kaydetti. 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde yaklaşık 12 bin kişinin istihdam edildiğini ve bunun yarısına yakın kişinin Döşemealtı ilçesinde ikamet ettiğini belirten Bahar, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yöremizin hem kurumsal kimliğini kazanması hem de tanınırlığını daha üst seviyeye çıkarmak adına işbirliğine açığız. Döşemealtı sağlıklı bir kentleşme ile desteklenirse Antalya'nın parlayan yıldızı olur. Bölge çok önemli cazibe noktalarını barındırıyor. Örneğin bir doğa harikası olan Kırkgöz havzasının cazibesinin korunması ve bilinirliğinin artırılması konusunda birlikte projeler geliştirebilir, çalışabiliriz."

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç de Antalya OSB'nin bölgeye değer kattığını söyledi. Genç, belediye olarak Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nin üretim gücüne destek vermekten dolayı büyük memnuniyet duyacaklarını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  OSB

  ,

  Belediye

  ,

  doğa

  ,

  sanayi

  ,

  kurum

  ,

  genç

  ,

  yönetim