AOSB kuruluşları bir araya geldi

AOSB kuruluşları bir araya geldi
AOSB kuruluşları bir araya geldi
- Antalya OSB kuruluşları ve Türkiye'nin en büyük ilk ve ikinci 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firmaların yöneticileri bir araya geldi

ANTALYA (AA) - Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye 'nin en büyük ilk ve ikinci 500 sanayi kuruluşunun yönetim kurulu başkan ve üyeleri bir araya geldi.

AOSB'den yapılan açıklamaya göre, işadamları arasında birlik ve beraberliğin sağlanması için Antalya'da bir restoranda gerçekleştirilen toplantıya, AOSB bünyesinde bulunan Türkiye'nin en büyük ilk ve ikinci 500 sanayi kuruluşları listesinde yer alan firmaların yönetim kurulu başkan ve üyeleri katıldı.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Antalya ekonomisine yön veren işadamları, sırayla söz alıp görüş ve önerilerini belirtti.

Bahar, yaptığı konuşmada, ilk ve ikinci 500 listesinde yer alan firmaların güç birliği yapmasının önemini vurguladı. Bahar, göreve geldikleri günden bu yana hayata geçirdikleri hizmetler hakkında bilgi vererek yeni projelerini anlattı.

Antalya OSB'yi bölgede faaliyet gösteren sanayicilerle yönetmek istediklerini belirten Bahar, "Sizlerin talep ve önerileri bizim başımızın tacıdır. Antalya OSB'yi burada üretim yapan şirketler ile yönetme arzumuz hiçbir zaman kaybolmayacak ve bu anlayışımız görevde kaldığımız sürece devam edecek" dedi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  OSB

  ,

  sanayi

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  yönetim

  ,

  Birlik