AOSB Olağan Müteşebbis Heyet Toplantısı

AOSB Olağan Müteşebbis Heyet Toplantısı
AOSB Olağan Müteşebbis Heyet Toplantısı
- Toplantıda AOSB yönetimi, temmuz ayı içinde hayata geçirdiği iş ve işlemler hakkında Antalya Valisi Muammer Türker'e rapor sundu

ANTALYA (AA) - Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Müteşebbis Heyeti'nin aylık olağan toplantısı Vali Muammer Türker başkanlığında gerçekleşti.

Antalya Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz, Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve müteşebbis heyet üyelerinin hazır bulunduğu toplantında 6 gündem maddesi görüşüldü.  

Antalya OSB yönetimi toplantı kapsamında, temmuz ayı içinde hayata geçirdiği ve işlemler hakkında Vali Türker'e  rapor sundu. Toplantıda ayrıca haziran ayı mizanı görüşülürken bir firmanın unvan değişikliği talebi, bir firmanın faaliyet konusu talebi, iki firmanın tapu talebi, bir firmanın kiralama talebi, bir firmanın da satış talebi kabul edildi. 

Yaklaşık bir saat süren toplantının ardından Vali Türker, AOSB Başkanı Ali Bahar ile bölgede faaliyet gösteren PSL Elektrik, Elektronik Turizm  Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile İMA Çelik Konstrüksiyon Damla Sulama Sistemleri ve Makine İmalat Sanayi firmalarını ziyaret etti. Firma yetkilileri Erdal Kılıç, Ahmet ve Osman Uysal tarafından imalat süreci ve ürünler hakkında Vali Türker'e bilgi verildi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  OSB

  ,

  Turizm

  ,

  elektrik

  ,

  gündem

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  rapor

  ,

  firma

  ,

  yönetim