ASFİM kayıtları başladı

ASFİM kayıtları başladı
ASFİM kayıtları başladı
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) kurslarına kayıtlar başladı.Büyükşehir Belediyesi...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) kurslarına kayıtlar başladı.

Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Antalya Spor ve Fitness Merkezleri'nde (ASFİM) profesyonel eğitmenler ve diyetisyen eşliğinde fitness, step-aerobik, pilates, yoga, cardio pump ve zumba dersleri veriyor.

Spor yapmak isteyen 15 yaş üstü tüm vatandaşlar ASFİM'lerden ücretsiz yararlanabiliyor. Konyaaltı, Atatürk , Kepez, Varsak, Aksu, Korkuteli, Döşemealtı, Elmalı ilçelerinde faaliyet gösteren ASFİM'de kayıt dönemi başladı. Merkezlerden faydalanmak isteyen vatandaşlar, 13 Eylül 'e kadar www.abbsporhizmetleri.com adresinden online olarak başvuru yapabilecek. Yeni dönem kurslar 28 Eylül'de başlayacak.

Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri erkeklere, salı, berşembe, cumartesi ve pazar günleri ise bayanlara hizmet veren ASFİM, sabah 09.00'dan akşam 22.00'ye kadar vatandaşlara hizmet veriyor.