"Aşk Sana Benzer" filminin Antalya galası yapıldı

"Aşk Sana Benzer" filminin Antalya galası yapıldı
"Aşk Sana Benzer" filminin Antalya galası yapıldı
- Galaya, oyuncular Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve Selim Bayraktar ile filmin yönetmeni Taner Elhan katıldı

ANTALYA (AA) - Başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in paylaştığı "Aşk Sana Benzer" filminin Antalya galası yapıldı.

Kentteki bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen galaya sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi. Bir vatandaş, Özçivit ve Evcen'in galaya geç geldiği gerekçesiyle  film afişlerinin sergilendiği cam bölmeyi kırdı. Bu kişi, alışveriş merkezinin yöneticileri tarafından sakinleştirildi. 

Yarım saat gecikmeli başlayan galada, filmin yönetmeni Taner Elhan ve oyuncusu Selim Bayraktar da yer aldı. Yönetmen ve oyuncular, kısa bir konuşmanın ardından sinema salonlarını gezerek sinemaseverlere film hakkında kısa bilgi verdi. 

Sinema salonlarındaki sohbetin ardından gazetecilere açıklama yapan Burak Özçivit, filmin çekimlerini zor şartlarda tamamladıklarını söyledi. 

Sinemaseverlere kışın ortasında sıcacık bir film hazırladıklarını ifade eden Özçivit, "Filmde cep telefonu, sosyal medya ve televizyon yok. Daha yalın ve dingin bir iş yaptık. Filmi 7 günde 630 bin kişi izlemiş. Bu kadar kişinin izlemiş olması, bizim için büyük mutluluk. Filmi çekmek kolay değil" dedi.

Fahriye Evcen de filme bu kadar ilgi beklemediklerini belirterek, sinemaseverlere teşekkür etti.