ATSO Başkanı Çetin'den "Bayrak" çağrısı

ATSO Başkanı Çetin'den "Bayrak" çağrısı
ATSO Başkanı Çetin'den "Bayrak" çağrısı
ANTALYA (AA) - Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Antalyalılar ve ATSO üyelerini, ev ve işyerlerine Türk...

ANTALYA (AA) - Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Antalyalılar ve ATSO üyelerini, ev ve işyerlerine Türk bayrağı asmaya çağırdı.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) liderliğinde 14 meslek örgütü ve sivil toplum kuruluşu tarafından 17 Eylül Perşembe günü Ankara Sıhhiye Meydanı'nda düzenlenecek "Teröre Hayır Kardeşliğe Evet" yürüyüşüne, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle katılacaklarını bildirdi.

Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin katılacağı yürüyüşte yüzbinlerin tek vücut olarak teröre karşı tepkisini dile getireceğini belirten Davut Çetin, açıklamasında şunları kaydetti:

"Türkiye'de son dönemde yaşanan hain terör saldırıları sonucu onlarca güvenlik görevlimiz şehit oldu, evlere ateş düştü, çok sayıda vatandaşımız yaşamını kaybetti. Hepimizin yüreği yanıyor. Binlerce yıldır kardeşçe yaşayan ülkemizin birliğini bozmaya yönelik çirkin bir oyun oynanıyor. Biz de bu duygularla ATSO yönetimi ve meclisi olarak 'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' demek için 17 Eylül'de Ankara'da olacağız. Gün, hepimiz kardeşiz diyerek, birlik ve beraberlik içerisinde teröre karşı tek yumruk olma günüdür. ATSO üyelerini ve Antalyalıları da ev ve işyerlerini bayraklar ile donatarak, Türkiye'nin her ilinden vatandaşlarımızın katılacağı bu kardeşlik yürüyüşüne destek vermeye davet ediyoruz."