ATSO Hannover Messe Sanayi Fuarında stant açacak

ATSO Hannover Messe Sanayi Fuarında stant açacak
ATSO Hannover Messe Sanayi Fuarında stant açacak
- ATSO Başkanı Çetin: - "Üyelerimize bu fuarda hiçbir ücret ödemeden tanıtım imkanı sunacağız"

ANTALYA (AA) - Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya markalarını tanıtmak için, "Hannover Messe Sanayi Fuarı"nda açacaklarını bildirdi.

Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, ATSO'nun Antalya markalarını tanıtım desteğine 13-17 Nisan 2015 tarihlerinde Almanya 'da düzenlenecek Hannover Messe Sanayi Fuarı ile devam edeceğini kaydetti.

Endüstriyel otomasyon, enerji, endüstriyel ekipman, otomasyon, Ar-Ge gibi sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmaların katıldığı Hannover Messe Sanayi Fuarı'nın alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olduğunu ifade eden Çetin, şöyle devam etti:

"Geçen yıl fuara 65 ülkeden 174 bin ziyaretçi katıldı. ATSO olarak üyelerimize bu fuarda hiçbir ücret ödemeden tanıtım imkanı sunacağız. Üyelerimiz fuarda açılacak ATSO standında katılımcılar ile görüşme yapabilme ve kataloglarını açılacak stantta sergileyerek tanıtım yapabilme olanağı bulacak."

ATSO'nun bu yıl 4 uluslararası fuarda stant açacağını ve Antalya markalarının tanıtılacağını kaydeden Çetin, cari açığı azaltmak için üretmek ve üretileni yurtdışına satabilmek gerektiğini, bu nedenle uluslararası fuarların büyük önem taşıdığını bildirdi.

Çetin, "Bu tür fuarlar yeni pazarlara açılmak, yeni bağlantılar kurmak ve sektöre ilişkin gelişmeleri yakından izlemek için önemli fırsatlar sunuyor. Oda tarafından ücretsiz sunulan bu imkanı firmalarımızın iyi değerlendireceğini umuyorum" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  Antalya

  ,

  sanayi

  ,

  Ar-Ge

  ,

  Enerji

  ,

  2015