Bankaya para çekmeye giden kişiden 3 gündür haber alınamıyor

Bankaya para çekmeye giden kişiden 3 gündür haber alınamıyor
Bankaya para çekmeye giden kişiden 3 gündür haber alınamıyor
ANTALYA (AA) - Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 gün önce bankaya para çekmeye giden bir kişiden 4 gündür haber alınamıyor.İlçenin Evrenseki...

ANTALYA (AA) - Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 gün önce bankaya para çekmeye giden bir kişiden 4 gündür haber alınamıyor.

İlçenin Evrenseki Mahallesi'nde bir otelin teknik servisinde çalışan Hakan Gökşin'in (26) dayısı Mustafa Aygün, AA muhabirine, yeğeninden 3 gündür haber alamadıklarını söyledi.

Yeğenin hayatından endişe duyduklarını, polise giderek kayıp başvurusunda bulunduklarını bildiren Aygün, yeğeninin en son eski çalıştığı AKEDAŞ'tan alacağı tazminat için bankaya para çekmeye gittiğini, ondan sonra bir daha kendisinden haber alamadıklarını anlattı.

Aygün, şöyle konuştu:

"20 Mart Cuma günü öğleden sonra alacağı tazminat parasını çekmek için evden çıkarak bankaya gitti. En son bankadan nişanlısı ile telefonla görüşmüş. Daha sonra bir daha kendisine ulaşılamadı. Yeğenimin bankadan para çektikten sonra birileri tarafından kaçırılmasından korkuyoruz. Başına kötü bir şey gelmesinden endişe duyuyoruz."


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  haber

  ,

  manavgat

  ,

  Kayıp

  ,

  Para