Başkan Böcek'ten güreşçilere ödül

Başkan Böcek'ten güreşçilere ödül
Başkan Böcek'ten güreşçilere ödül
- Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde dereceye giren Konyaaltı Belediyespor güreşçilerini altın ile ödüllendirdi

ANTALYA (AA) - Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde çeşitli branşlarda dereceye giren Konyaaltı Belediyespor güreşçilerini makamında ağırladı. 

Başkan Böcek, ziyarette yaptığı konuşmada, Konyaaltı Belediyesi olarak her zaman ata sporu güreşe destek verdiklerini söyledi.

Güreşe olan desteklerini artarak devam edeceğini belirten Böcek, "Bu yıl Kırkpınar güreşlerinde sporcularımız önemli başarılar elde etti. Başpehlivanlık güreşlerinde İsmail Balaban üçüncü oldu. Diğer sporcularımızda kürsüye çıkarak, Konyaaltı'nı gururla temsil etti. Dereceye giren bütün sporcularımızı kutluyorum" dedi.

Başkan Böcek, ziyaret sonunda başpehlivanlık güreşlerinde üçüncü olan İsmail Balaban, deste büyük boyda ikinci olan Hasan Can Güzeller, deste orta boyda ikinci olan Burak Koca, ayak boyda ikinci olan Tufan Güzel ve antrenörleri Hasan Aydın'ı altın ile ödüllendirdi.