Başkan Çetinkaya'dan Kayhan'a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Çetinkaya'dan Kayhan'a hayırlı olsun ziyareti
Başkan Çetinkaya'dan Kayhan'a hayırlı olsun ziyareti
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ikinci kez Kumluca Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Süleyman Kayhan'ı ziyaret...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ikinci kez Kumluca Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Süleyman Kayhan'ı ziyaret etti.

Çetinkaya, ziyarette yaptığı konuşmada, Kayhan ve ekibinin ikinci kez Kumluca çiftçisinden yetki aldığını, bunun da ilk dönemde yapılan hizmetlerden çiftçilerin memnun kaldığının göstergesi olduğunu söyledi. Ziraat Odasının ilçede en geniş kapsamlı sivil toplum örgütü olduğunu ifade eden Çetinkaya, yöre çiftçisinin ufkunu açacak, yenilik ve girişimciliğe açık örgütlerin her zaman yaptıkları işlerde başarılı olacaklarını vurguladı.

Süleyman Kayhan da Çetinkaya ve meclis üyelerine teşekkür etti. Dört yıl önce ilk kez oda başkanlığına seçildiklerinde, birçok olumsuzluğu da devraldıklarını ifade eden Kayhan, dört yılda yaptıkları planlı çalışmalarla odaya bina kazandırdıklarını söyledi.

Zeytin yağı sıkma ünitesi ve yöre tarımının tanıtımına yönelik birçok hizmete imza attıklarını vurgulayan Kayhan, kendisi ve ekibini ikinci kez seçen çiftçilerin güvenlerine layık olmaya çalışacaklarını bildirdi.