Başkan Tütüncü, mahalle ziyaretlerine başladı

Başkan Tütüncü, mahalle ziyaretlerine başladı
Başkan Tütüncü, mahalle ziyaretlerine başladı
ANTALYA (AA) - Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, muhtarla istişare toplantısının 3. turunu tamamladıktan sonra mahalle ziyaretlerine...

ANTALYA (AA) - Kepez Belediye   Başkan Hakan Tütüncü, muhtarla istişare toplantısının 3. turunu tamamladıktan sonra mahalle ziyaretlerine başladı.

Başkan Tütüncü, mahallede halk buluşmalarını başlatarak, ilk ziyaretini Gazi Mahallesi'ne gerçekleştirdi. Tütüncü, mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, halk buluşmalarıyla belediyeyi halkın ayağına götürdüklerini söyledi.

Seçimden seçime değil, her gün halkla birlikte olduklarının altını çizen Tütüncü, "Mahallelere gittiğimizde vatandaşlarımızın dertlerini yerinde görüyoruz.  Mahalle ziyaretlerimizde vatandaşlarımız hem rahat bir ortamda dertlerini bize anlatma imkanı buluyor hem de halkımızla et tırnak gibi oluyoruz" dedi.

Başkan Tütüncü, 2014 seçimlerinde, Gazi Mahallesi'ne verdikleri hizmet sözlerini yerine getirdiklerini kaydetti. Gazi Mahallesi'ndeki konut alanlarındaki Vakıfla ilgili mülkiyet probleminin çözümü için ellerinden geleni yaptıklarını anlatan Tütüncü, "Sorunu çözmek için başlattığımız çalışmada sona gelindi. Yakın bir zamanda hak sahiplerine tapu müjdesini de vereceğiz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Konut

  ,

  başkan

  ,

  hizmet