Başkan Tütüncü muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Tütüncü muhtarlarla bir araya geldi
Başkan Tütüncü muhtarlarla bir araya geldi
- Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: - "Muhtarlarımızla yaptığımız hizmet istişare toplantıları, bürokratlarımızla hizmeti mahallelerimizin ayağına götürdüğümüz bir çalışma oluyor"

ANTALYA (AA) - Kepez Belediyesi Hizmet Değerlendirme Toplantısı'nın 3. turu, Altınova Düden Mahalle Muhtarı Cemali Çetinkaya ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda muhtarlar, hizmetler konusundaki soru ve taleplerini dile getirdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, muhtarları evlerinde ziyaret ederek, mahallelerin problemlerine çözüm aradıklarını söyledi. Toplantılara, belediye bürokratlarının da eşlik ettiğini kaydeden Tütüncü, "Muhtarlarımızla yaptığımız hizmet istişare toplantıları, bürokratlarımızla hizmeti mahallelerimizin ayağına götürdüğümüz bir çalışma oluyor" diye konuştu.

Mahalle muhtarlarının, ilettikleri konularda hemen cevap alabildiklerine değinen Tütüncü, "Mahallelerin sorunları,  Büyükşehir Belediyesini ilgilendiriyorsa telefon ile bu sorunları Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'e, Büyükşehir'in ilgili bürokratlarına ya da merkezi idarenin il müdürlerine aktarıyoruz" dedi.