Başkan Tütüncü, "siyaset" anlattı

Başkan Tütüncü, "siyaset" anlattı
Başkan Tütüncü, "siyaset" anlattı
- Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: - "Hep tevazu içerisinde olmalı ve kendimizi yenilemeliyiz. Koştuğumuz yolda teri hiç soğutmamak lazım"

ANTALYA (AA) - AK Parti Kepez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen "İçten Siyaset" programının ilk konuğu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu.

 

Osman Gazi Semt Konağı'nda yapılan programda konuşan Tütüncü, siyasetin çok ciddi bir risk alma işi olduğunu söyledi. "Eğer risk alırsanız hedefe ulaşabilirsiniz" diyen Tütüncü, aynı zamanda gençlerin kendisini çok iyi yetiştirmesi gerektiğini de vurguladı.

Bir insanın siyasette kendini vazgeçilmez olarak kabul ettiği andan itibaren çöküşün de başladığını ifade eden Tütüncü, "Siyaset, basketbola çok benzer. Son 20 dakikaya 20 sayı önde girersiniz, ama maçı 20 sayı geride tamamlarsınız. O yüzden teri hiç soğutmaya gelmez. Hep çok çalışmak ve hep devinim içerisinde olmak lazım" diye konuştu.

Kepez'de yaptıkları hizmetler hakkında da bilgi veren Tütüncü, şöyle konuştu:

"Tüm zamanların rekorunu kırmamız bize çok büyük sorumluluk yükledi. 1 Kasım'dan sonra o tarihe kadar yaptığımız çalışmanın çok daha üzerinde çalışmayı sergilememiz gerektiğini düşünüyorum. 'Kepez, AK Parti'nin kalesi' gibi lafları söylememek lazım. Biz her zaman tevazu içerisinde olacağız. Boş tenekenin çok sesi çıkar. Ama teneke dolu olursa sesi çıkmaz. Hep tevazu içerisinde olmalı ve kendimizi yenilemeliyiz. Koştuğumuz yolda teri hiç soğutmamak lazım."