Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral:

Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral:
Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral:
- "Beşiktaş'ın hedefi her zaman şampiyonluktur" - "Derbi maçlar şampiyonluğu belirlemiyor. Anadolu maçlarını kazanırsan, şampiyonluğa daha fazla yaklaşırsın"

ANTALYA (AA) - Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral, şampiyonluğun derbilerden değil, Anadolu takımlarıyla oynanan maçlardan geçtiğini söyledi.

Uluslararası Royal Kupası'nda Brezilya'nın 4. Lig (Paulista A2) ekiplerinden Guaratingueta takımını 1-0 yendikleri maçın ardından Alanya Oba Stadı'nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uğur, iyi bir antrenman maçı yaptıklarını belirtti.

Kamp dönemi nedeniyle yorgun olduklarını dile getiren Uğur, "Beşiktaş'ın hedefi her zaman şampiyonluktur. Güzel bir birlikteliğimiz var. Bu havayı bozmadan devam edersek, çok daha iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum" ifadesini kullandı.

Ligin ilk yarısında oynadıkları derbi maçları kaybettikleri için üzgün olduklarını aktaran tecrübeli futbolcu, "İçimizde bunun burukluğu var ama derbi maçlar şampiyonluğu belirlemiyor. Anadolu maçlarını kazanırsan, şampiyonluğa daha fazla yaklaşırsın. Şu anda lider değiliz ama ligi en iyi götüren takımız. Rakiplerimiz zor da olsa kazandı ve yarıştan kopmadı" şeklinde konuştu. 


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Antalya

  ,

  Anadolu

  ,

  Derbi

  ,

  Alanya

  ,

  Lig

  ,

  zaman