Beykonak ve Mavikent toptancı halleri birleştiriliyor

Beykonak ve Mavikent toptancı halleri birleştiriliyor
Beykonak ve Mavikent toptancı halleri birleştiriliyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, Beykonak ve Mavikent mahallelerinde bulunan toptancı hallerinin...

ANTALYA (AA) ? Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, Beykonak ve Mavikent mahallelerinde bulunan toptancı hallerinin birleştirileceğini bildirdi.

Evran, gazetecilere yaptığı açıklamada, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait Mavikent ve Beykonak Toptancı Hallerinin birleştirilmesiyle ilgili yürütülen çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Hallerin birleştirilmesiyle, hem üreticilerin hem komisyoncuların hem de tüccarların daha iyi hizmet alacaklarını ifade eden Evran, şunları kaydetti:

"Beykonak ve Mavikent Toptancı Hallerimiz yan yana iki ayrı yönetimi bulunan hallerdi. Bu yıl sezon başlamadan önce iki halimizin tek çatı altında birleştirilmesiyle ilgili Antalya Büyükşehir Belediyemiz tarafından bir çalışma başlatıldı. Yaklaşık maliyeti 7,5 milyon lira olan bu çalışmada yağmur suyu tahliyesi, kanalizasyon, elektrik, telefon ve iki hal arasındaki yolun asfalt yapımı bulunuyordu. Şu anda çalışmaların büyük bölümü tamamlandı. Sıcak karışım asfalt dökümüne başlanıldı."