Bollywood yıldızları Mardan'da klip çekti

Bollywood yıldızları Mardan'da klip çekti
Bollywood yıldızları Mardan'da klip çekti
- Ünlü Hint aktör Hrithik Roshan ve Sonam Kapoor'un başrol aldığı klip çekimi, Antalya'daki Mardan Palace Otel'de yapıldı

ANTALYA (AA) - Hindistan film sektörü Bollywood'un ünlü aktörlerinden Hrithik Roshan ile Sonam Kapoor'un yer aldığı video klip çekimi, Antalya'daki Martan Palace Otel'de yapıldı.

2012 yılında Salman Khan ve Katrina Kaif'in başrollerini oynadığı 25 milyon dolarlık "Ek Tha Tiger" ve sonrasında gişe rekorları kıran "Race 2" filmleri de Mardan Palace de çekilmişti.

Mardan Palace Genel Müdürü Çetin Pehlivan, otelin mimarisinin Hindistan pazarında, özellikle film endüstrisinde büyük popülariteye sahip olduğunu belirterek, "Hint düğünlerde de otelimiz tercih ediliyor. Bu ay yine büyük bir Hint düğününe hazırlanıyoruz" dedi.

Oteldeki bu tür etkinliklerin turizme ve Türkiye 'nin tanıtımına önemli katkı sağladığını ifade eden Pehlivan, "Her geçen yıl artan Hindistan'dan misafirlerimize daha ayrıcalıklı hizmet sağlayabilmek adına, Hint şeflerin geleneksel tatlar sunacağı bir restoran da açtık. Bollywood'un turizmimize önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Hindistan

  ,

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  Otel

  ,

  Ünlü

  ,

  film

  ,

  hizmet