Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: - "Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı'nda ortaya koyduğu milli birlik ve beraberlik şuuru ilk gün gibi devam ediyor"

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı'nda ortaya koyduğu milli birlik ve beraberlik şuurunun ilk günkü gibi devam ettiğini bildirdi.

Türel, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhuriyet'in kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 77. yılında rahmet, sevgi ve saygıyla anıldığını belirtti.

Büyük Önder Atatürk'ün hedef ve hayallerini gerçekleştirmek için gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Türel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı'nda ortaya koyduğu milli birlik ve beraberlik şuuru ilk gün gibi devam ediyor. Milletimiz o günlerde olduğu gibi şimdi de kendisine karşı oyun oynamak isteyenlere en güzel cevabı veriyor. Gerçek mana da Atatürk sevgisinin millete hizmet ve Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için yılmadan çalışmak ile olacağını biliyoruz. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak bu bilinçle hareket ediyor ve 2023 hedeflerine ülkemizi taşımak için var gücümüz ile çalışıyoruz."